logo-Innoware-2024

EN UA ru

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations

Microsoft Dynamics 365 Finance and Operations (раніше Microsoft Dynamics AX)
сучасна комплексна ERP система, що дозволяє управляти ресурсами підприємств корпоративного масштабу.

Використання Dynamics 365 for Finance and Operations дає можливість:

  • своєчасно адаптуватися до мінливого бізнес-середовища;
  • автоматизувати і модернізувати операції і бізнес-процеси;
  • ефективно управляти бізнесом в умовах глобальної конкуренції;
  • масштабувати бізнес з урахуванням зростання кількості операцій, даних і користувачів;
  • аналізувати продуктивність та прибутковість у режимі реального часу;
  • приймати обґрунтовані стратегічні рішення на основі прозорих, актуальних даних;
  • реалізовувати та легко впроваджувати будь-які інноваційні бізнес-ідеї, які сприятимуть підвищенню конкурентоспроможності та прискорення розвитку підприємства.

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations акумулює в собі найсучасніші і актуальні ERP, СRM і -процеси, охоплює всі сфери діяльності підприємства і дозволяє перевести в цифрову середу всі бізнес-процеси.

При необхідності, функціональність ERP системи D365 FO може бути доповнена і розширена індустріальними рішеннями, що увібрав в себе кращі світові галузеві практики ведення бізнесу.

Розроблена на базі сучасної, технологічної платформи Dynamics 365 FO забезпечує гнучку масштабованість, швидке розгортання і простоту адміністрування, тим самим істотно знижує загальну вартість володіння для замовників і має вищий в класі коефіцієнт повернення інвестицій (ROI).

Система може бути розгорнута як в хмарі, що дозволяє значно вивільнити ресурси, перенаправивши їх з обслуговування ІТ інфраструктури на розвиток і зростання бізнесу, так і на власній IT інфраструктурі, або з використанням гібридної моделі, при якій в хмару перекладається лише частина інфраструктури компанії.

Наша команда володіє широкою бізнес-експертизою, має галузеві та технічні знання й багаторічний успішний досвід реалізації ERP-проектів на базі Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations і попередніх версій системи (Microsoft Dynamics AX 2009, Microsoft Dynamics AX 2012).

Про те, як впровадження ERP системи Microsoft Dynamics 365 for Finance & Operations дозволяє знизити рівень ризиків, пов’язаних з «людським фактором», вирішити цілий ряд транзакційних завдань, і дає можливість CFO більше уваги приділяти роботі над стратегічними цілями компанії, легко і швидко аналізувати поточну ситуацію, прогнозувати і передбачати можливі загрози для бізнесу в статті Катерини Мамонової, Партнера Innoware «Сучасний фінансовий директор, як суб’єкт цифровий реальності».

Переваги Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations
Для великого бізнесу з розгалуженою структурою (забезпечує безперебійну, одночасну роботу від 20 до 10000 користувачів)
Гнучкість у налаштуванні, адаптація під специфіку бізнесу
Можливість прогнозування і планування ресурсів
Трирівнева архітектура
Можливість масштабування і роботи в кластерах
Багатомовний зручний інтерфейс (підтримує більше 40 мов)
Мультивалютність і консолідація
Можливість ведення декількох видів обліку одночасно
Можливість роботи з мобільних пристроїв
Можливість розташування у хмарі
Розрахувати попередню вартість впровадження Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations ви можете, скориставшись нашим калькулятором
Зателефонуйте нам: +38 044 490 22 20
або напишіть: erp@innoware.com

Виберіть бізнес-процеси у яких ви зацікавлені

ERP
Функціональні можливості Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations
Бюджетування
Можливість побудови бюджету компанії як "зверху вниз", так і "знизу вгору", використання системи затвердження бюджету на різних рівнях.
Фінанси
Можливість паралельного ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку і формування звітності по МСФЗ, відповідно до П (С) БО України та відповідно до управлінським політикам компанії. Єдиний джерело достовірної інформації.
Склад
Ефективне управління внутрішніми складськими операціями, наявність алгоритмів для оптимального розміщення і підбору товарів на складі. Інтеграція зі складськими пристроями.
Дистрибуція
Прогнозування і комплексне управління ланцюжками поставок з урахуванням багатьох критеріїв - планів продажу, залишків продукції, часу переміщень, наявності декількох складів і т.д. Управління технологічними процесами транспортування товару, оптимізація підбору перевізників.
Виробництво
Дозволяє оптимізувати виробничі плани і забезпечити поповнення сировини, матеріалів і напівфабрикатів, а також розрахувати ефективну завантаження виробничих потужностей відповідно до них. Підтримує процеси як дискретного, так і процесного виробництва (управління специфікаціями і формулами продукції).
Собівартість
Надає можливість отримувати як планову, так і фактичну собівартість на всіх етапах виробництва. Дозволяє виконувати розподіл непрямих витрат на вироблену продукцію за різними алгоритмами.
CRM
Дозволяє управляти відносинами з клієнтами, партнерами і підрядниками, вести бази контактів, оцінювати ефективність маркетингових кампаній тощо.
Сервісне обслуговування
Систематизоване управління і забезпечення якості сервісного обслуговування.
Проекти
Розподіл ресурсів і управління їх завантаженням, контроль витрат, управління платежами.
Роздрібна торгівля
Підтримує всі процеси front - і back- офісів і дозволяє створити інтегровану середу управління роздрібною торгівлею з можливістю інтеграції з касовими апаратами, вагами, фіскальними реєстраторами та іншим торгівельним і технологічним устаткуванням.

Історії успіху впроваждення Microsoft Dynamics 365

Пакетні рішення Microsoft Dynamics 365 Business Central для малого та середнього бізнесу
Поля, позначені * обов’язкові до заповнення!
Поля, позначені * обов’язкові до заповнення!