Міграція із російських ERP і СRM систем на рішення від Міcrosoft

Список програмного забезпечення, розроблений країною-агресором, що використовується українськими підприємствами, на жаль, є доволі великим. Це облікові та CRM системи, системи управління персоналом, сервіси для email-маркетингу, антивіруси тощо.

Усім керівникам бізнесу, які досі використовують, впроваджують і підтримують програмне забезпечення країни-агресора, необхідно усвідомити, що 1C, BAS ERP, Галактика, Парус, Босс кадровик, Бітрікс 24, АМО СRM та інші російські  програмні продукти – це бомба уповільненої дії.

Використовуючи в роботі своїх підприємства російський софт, ви не тільки підтримуєте економіку країни-агресора, ви наражаєтеся на досить серйозні ризики, зокрема:

  1. Втрата корпоративних даних;
  2. Передача даних країні-агресору;
  3. Перманентна загроза кібератак;
  4. Відмова роботи програмного забезпечення;
  5. Закриття бізнесу;
  6. Заподіяння шкоди безпеці України.

Шукаєте альтернативу 1С?

Саме для Вас – унікальна пропозиція від Innoware!

Пакетні рішення
Microsoft Dynamics 365 Business Central для малого та середнього бізнесу.

Вигідне, швидке і ефективне впровадження бухгалтерського, податкового обліку та розрахунку заробітної плати відповідно до українського законодавства.

Ми, як компанія, яка більше 20 років спеціалізується на впровадженні ERP, СRM, BI-систем, активно розвиває напрямок Microsoft 365 та впроваджує сервіси Azure, розробили максимально комфортну партнерську програму, яка дозволить українським підприємствам у найкоротший термін переорієнтуватися із російського ПЗ, на програмне забезпечення управління бізнесом компанії на основі рішень від Майкрософт:

Microsoft  Dynamics 365 Business Central – комплексна ERP система автоматизації бізнес-процесів для невеликих і середніх підприємств.

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations
(раніше Microsoft Dynamics AX) – сучасна комплексна ERP система управління підприємствами корпоративного масштабу.

Microsoft Dynamics 365 Customer Engagement (CRM) – система автоматизації взаємовідносин із клієнтами, від зацікавленості до покупки і подальшого сервісного обслуговування.

Microsoft 365 та Azure – cервіси та додатки, що сприяють підвищенню ефективності роботи, сучасні технології для захисту даних і зберігання конфіденційної корпоративної інформації.

Отримати план міграції:

Вся особиста інформація, отримана з реєстраційної форми, є конфіденційною, згідно Політики конфіденційності Innoware https://innoware.com/uk/pages/terms Поля, позначені * – обов’язкові для заповнення

Пакетні рішення Microsoft Dynamics 365 Business Central для малого та середнього бізнесу
Поля, позначені * обов’язкові до заповнення!
Поля, позначені * обов’язкові до заповнення!