Перенесення даних із наявної 1С чи Бітрікс 24 у рішення Microsoft Dynamics 365

У зв’язку із повномасштабним вторгненням і Наказом Президента України №227/2023 від 15.04.23 року про повну заборону на використання російських облікових систем у державних компаніях і установах, все більше організацій відмовляються від програмних продуктів, розроблених представниками країни-агресора та переходять на інші, сучасні та безпечні рішення.

Перенесення даних (цифрової інформації) з російських програмних продуктів (1С, Парус, Моноліт, Бітрікс 24 тощо) у Microsoft 365, Microsoft Dynamics 365: ERP, CRM, HR системи – непросте завдання, з яким стикаються усі підприємства при переході на рішення від Microsoft.

Спеціалісти Innoware допоможуть перенести інформацію зі старої системи у нову  без ризику втрати даних: швидко і безпечно.

Ми розуміємо, що накопичені за роки роботи дані – це надто важливий актив вашого бізнесу, тому розробили ефективний план їх перенесення із 1С, Бітрікс 24 і будь-яких інших російських систем до Microsoft 365, хмарних ERP систем: Microsoft Dynamics 365 Business Central, Microsoft Dynamics 365 Finance & SCM,  СRM-додатків Microsoft Dynamics 365 та рішення для керування персоналом – Dynamics 365 Human Resources.

Етапи процесу переносу даних

  • Аудит поточної системи з метою визначення обсягу даних та особливостей їх структури
  • Розробка детального плану перенесення даних
  • Безпечне та швидке перенесення даних до нової системи
  • Підтримка та навчання користувачів після перенесення для ефективного використання нової системи.

Звертайтесь до нас сьогодні, щоб убезпечити свій бізнес у майбутньому.

З усіх питань стосовно перенесення даних у рамках проекту переходу з російських облікових систем на рішення від Місrosoft, пишіть: info@innoware.com або телефонуйте +38 044 490 22 20

Виберіть бізнес-процеси у яких ви зацікавлені

Історії успіху впроваждення Microsoft Dynamics 365

Пакетні рішення Microsoft Dynamics 365 Business Central для малого та середнього бізнесу