Інформаційна безпека

Інформаційна безпека

Захист бізнес даних і IT безпеку в організаціях стає більш складним завданням, оскільки співробітники все частіше використовують свої особисті пристрої і додатки для роботи, і потоки інформації в компанію і з неї здійснюються різними способами. У той же час розширилася і географія кібератак, атаки стали більш складними і більш руйнівними.

Системи захисту інформації для вашої компанії

Сьогодні інформаційна безпека бізнесу повинна включати в себе комплексні рішення захисту даних, інструменти моніторингу корпоративної активності, сервіси запобігають втраті даних і служби захищають від несанкціонованого доступу до ресурсів підприємства. Крім цього, IT-безпеку організації повинна відповідати корпоративним вимогам і міжнародним стандартам захисту даних. Innoware впроваджує комплексні рішення Майкрософт з інформаційної безпеки, в основі яких лежать передові технології і багаторічний досвід захисту користувачів від кіберзагроз та зовнішніх атак.

Організація інформаційної безпеки

Системи захисту інформаційної безпеки Microsoft включають в себе:

  • захист персональних даних користувачів;
  • захист від зовнішніх атак і втрати даних;
  • автоматизовані системи захисту інформації, такі як системи відстеження та запобігання несанкціонованого доступу до ресурсів підприємства;
  • налаштування привілейованого доступу до ресурсів;
  • інструменти класифікації критично важливої ​​інформації;
  • служби захисту мережевого периметра і робочих станцій під управлінням OC Windows 10;
  • сервіси внутрішньої перевірки та аудиту інформаційної безпеки даних.

Інформаційна безпека автоматизованих систем

Важливим компонентом інструментів захисту Майкрософт є централізований портал безпеки і відповідності вимогам. Microsoft Security and Compliance центр дозволить вашій організації стежити за рівнем конфіденційності даних, запобігати випадкове розголошення інформації, відстежувати джерела витоку корпоративних даних, автоматично архівувати повідомлення поштових скриньок і видаляти документи за допомогою політик безпеки.

Також ви можете налаштувати оповіщення про потенційно шкідливих діях користувачів, щоб на ранніх етапах запобігти негативним наслідкам такої активності. Крім цього, інструменти інформаційної безпеки в компанії дозволяють проводити аудит даних і важливої ​​інформації.

Дізнатися більше та ознайомитися із можливостями даного рішення ви можете за допомогою наших фахівців
Телефонуйте: +38 044 490 22 20
Пишіть: cloud@innoware.com

Сервіси інформаційної безпеки

Сервіси і інструменти забезпечення it-безпеки Microsoft допоможуть вам комплексно захистити корпоративні ресурси, персональні дані співробітників і афілійованих користувачів, запобігти витоку даних за допомогою правил класифікації, а портал безпеки і відповідності вимогам забезпечить якісний контроль даних і управління політиками захисту критичної інформації.

Сервисы информационной безопасности
ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ І МИ ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО
Або зателефонуйте зараз
ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ І МИ ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО
Або зателефонуйте зараз