Microsoft Dynamics 365 Finance

Microsoft Dynamics 365 Finance

Microsoft Dynamics 365 Finance

Microsoft Dynamics 365 Finance – комплексне рішення, що дозволяє автоматизувати і модернізувати глобальні фінансові операції та процеси, аналізувати продуктивність, прогнозувати результати діяльності та приймати стратегічні бізнес-рішення засновані на реальних даних.

75%

Із впровадженням Microsoft Dynamics 365 Finance фінансові процеси підприємства стануть більш прозорими і керованими, що дозволить скоротити операційні витрати та мінімізувати ризики. Централізоване ведення фінансової звітності в реальному часі по одному або декількох юридичних особах і валютах дає можливість покращити управління фінансовими потоками, оптимізувати рух грошових коштів, детально контролювати виконання бюджетних зобов’язань.

Завдяки гнучким, переднастроєним, плану рахунків і аналітикам, рішення Dynamics 365 Finance легко адаптується як до локальних, так і до глобальних змін і фінансових вимог, дозволяє знизити корпоративні ризики та задовольняє усі потреби, необхідні для ефективної роботи фінансових департаментів великих і середніх підприємств.

Рішення Dynamics 365 Finance забезпечує глибоку інтеграцію даних і процесів з додатками, що входять до Dynamics 365 і Office 365, являючи собою централізоване джерело інформації, що економить час, полегшує взаємодію у всій організації та дозволяє швидше приймати більш обґрунтовані рішення.

Впровадження Dynamics 365 Finance дає можливість:

  • відстежувати фінансовий стан бізнесу в режимі реального часу, оптимізувати рух грошових коштів, використовувати ключові фінансові інструменти для прийняття стратегічних рішень на підставі єдиної фінансової звітності, вбудованих аналітик і прогнозів;
  • уніфікувати фінансові процеси, легко і швидко отримувати фінансову звітність, діяти узгоджено, швидко і ефективно, використовуючи робочі області на основі ролей, що представляють собою вбудовану інтерактивну зручну для користувачів візуалізацію даних;
  • підвищити продуктивність бізнесу за допомогою автоматизації та пріоритетності поставлених завдань. Дозволяє економити час і скоротити до мінімуму кількість помилок, пов’язаних із людським фактором. Використання співробітниками фінансових служб, добре їм знайомих, інтегрованих інструментів і додатків, наприклад, Office 365, дає можливість підвищити продуктивність і покращити якість роботи;
  • мінімізувати/оптимізувати витрати як в компанії в цілому, так і по окремих регіонах, і/або бізнес-одиницях, завдяки автоматизації процесів, бюджетному контролю, фінансовому плануванню і аналізу;
  • легко адаптуватися до мінливих національних/міжнародних стандартів фінансової звітності. Гнучкі плани рахунків і аналітики, що налаштовуються на основі правил, вбудованих у Dynamics 365 Finance, допомагають налаштовувати податкову звітність, електронні накладні та платежі, без застосування програмування, і дозволяють управляти фінансовими операціями як на локальному, так і на глобальному корпоративному рівні;
  • отримувати гнучку та оперативну фінансову звітність по декількох юридичних особах і валютах в одному розгортуванні, що автоматично обробляє валютні операції та прискорює закриття фінансового місяця.

Автоматизуйте свої глобальні фінансові операції з Dynamics 365 Finance.

Досягніть максимальної фінансової прибутковості за допомогою сучасного додатка, що дозволяє відстежувати продуктивність у режимі реального часу, прогнозувати майбутні результати та приймати рішення на основі даних для стимулювання зростання бізнесу.

Наша команда володіє глибокою бізнес-експертизою, галузевими та технічними знаннями, має багаторічний успішний досвід реалізації ERP-проектів на базі  Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations (Dynamics 365 Finance, Dynamics 365 Supply Сhain Management), та попередніх версій системи (Microsoft Dynamics AX 2009, Microsoft Dynamics AX 2012).

Переваги Microsoft Dynamics 365 Finance
Microsoft Dynamics 365 Finance
Можливість ведення декількох видів обліку одночасно
Microsoft Dynamics 365 Finance
Можливість масштабування і роботи в кластерах
Microsoft Dynamics 365 Finance
Безперебійна, одночасна робота від 20 до 10 000 користувачів
Microsoft Dynamics 365 Finance
Налаштування єдиного стандарту ведення управлінського обліку для усього холдингу
Microsoft Dynamics 365 Finance
Оперативне фінансове планування у режимі реального часу
Microsoft Dynamics 365 Finance
Інтеграція з усією лінійкою продуктів Microsoft Dynamics 365 і Power Platform
Microsoft Dynamics 365 Finance
Зручний інтерфейс системи з можливістю індивідуального налаштування для кожного користувача (доступний на 40 мовах)
Microsoft Dynamics 365 Finance
Мультивалютність і консолідація фінансової інформації
Microsoft Dynamics 365 Finance
Можливість роботи з хмарною версією системи за принципом щомісячної підписки
Microsoft Dynamics 365 Finance
Працює на різних видах мобільних пристроїв
Хочете дізнатися більше або вам необхідна консультація нашого фахівця?
Телефонуйте нам: +38 044 490 22 20
або пишіть: erp@innoware.com

Історії успіху

ERP

Функціональні можливості Microsoft Dynamics 365 Finance

Оптимізація витрат
Автоматизація бізнес-процесів, повний бюджетний контроль і фінансове планування дозволяє проаналізувати витрати по кожному офісу / регіону і оптимізувати витрати.
Зниження глобальних фінансових ризиків
Швидка адаптація до мінливих вимог національних і міжнародних стандартів фінансової звітності за допомогою гнучких настроюються планів рахунків і аналітики на основі правил, дає можливість зручно і точно управляти фінансовими операціями, забезпечує відповідність законодавству, спрощує регуляторну та податкову звітність, електронні накладні та платежі.
Ефективність
Інтеграція з добре знайомим співробітникам фінансових служб інструментами і додатками (Office 365, Microsoft Teams) покращує управління командами, дозволяє пріоритезувати завдання, і скорочує ризики, пов'язані з людським фактором.
Вбудований Штучний інтелект (ШІ)
Допомагає відстежувати продуктивність і прогнозувати результати. Дає можливість удосконалити управління фінансами, оптимізувати рух грошових коштів. Вбудована аналітика і звіти допомагають приймати стратегічні рішення на підставі єдиної фінансової звітності, отриманої в реальному режимі часу.
Інтерактивна візуалізація даних
Дозволяє уніфікувати фінансові процеси і приймати рішення діючи швидко і ефективно, за допомогою використання робочих областей на основі ролей, які представляють вбудовану інтерактивну візуалізацію даних Power BI. Дає можливість отримувати інформацію про ключові бізнес-показниках, з можливістю деталізувати транзакції, щоб відстежувати стан бізнесу і підвищувати його продуктивність.

Продаж ліцензій Microsoft Dynamics 365 Finance

Innoware є партнером компанії Мicrosoft і володіє правом продажу ліцензій на Microsoft Dynamics 365 Finance.

Finance*

First Dynamics 365 app

Subsequent qualifying Dynamics 365 app

$180 Per user/month

$30 Per user/month

* Вартість ліцензій вказана для хмарного додатку Microsoft Dynamics 365 Finance
* Ліцензії можуть бути придбані як одноразово, так і за підпискою (модель SAAS).

Із питань ліцензування додатків, розміщених On-premise

ЗВЕРТАЙТЕСЯ

Ліцензія надає доступ до усього стандартного функціоналу рішення Finance, яка включає:

Консультація щодо підбору ліцензій Dynamics 365 Finance надається безкоштовно.

Отримати консультацію фахівця або придбати ліцензії
КОНТАКТИ
ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ І МИ ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО
Або зателефонуйте зараз
ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ І МИ ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО
Або зателефонуйте зараз
Як з вами зв'язатися