Впровадження ERP-систем Microsoft Dynamics 365

Внедрение ERP системы

Виберіть бізнес-процеси у яких ви зацікавлені

Впровадження системи ERP (планування ресурсів підприємства) – це важливий етап у розвитку бізнесу, незалежно від сфери діяльності вашої компанії. Однак, варто відзначити, що успіх впровадження системи управління ресурсами підприємства залежить від залучення усіх сторін: консалтингової компанії, яка впроваджує ERP, проектної команди на стороні замовника, а також підтримки з боку керівництва підприємства.

Впровадження ERP-систем – це серйозний крок, який повинен проходити якомога з меншим стресом для бізнесу та працівників компанії. При правильному плануванні та виявленні потреб організації, процес впровадження відбувається досить плавно і в оптимальні терміни. Для цього, всім учасникам процесу, важливо розуміти свої ролі і відповідальність на кожному етапі впровадження.

Як забезпечити успішне впровадження системи ERP?

ERP-система – це більше, ніж звичайне ПЗ (укр. програмне забезпечення). Вона здатна трансформувати бізнес – саме цю ідею важливо заздалегідь поширювати серед співробітників і підтримувати управлінцю або власнику перед тим, як приступати до перших кроків по впровадженню. Регулярна комунікація з боку керівництва компанії про плани впровадження системи ERP на підприємстві і прийдешні зміни відіграють ключову роль у формуванні взаємного розуміння, і часом навіть ентузіазму, всередині компанії у період реалізації проекту.

Перш ніж приступати до впровадження ERP-системи, також важливо переконатися, що в компанії досить кадрових ресурсів для завершення проекту. Це може здатися очевидним, але багато підприємств починають впровадження без достатнього ресурсу, що призводить до перевантажень, невдоволення співробітників, напруженої обстановки в компанії і зміщення термінів завершення проекту.

Innoware має більше 19 років досвіду реалізації комплексних ERP-проектів, тому ми напевне знаємо, наскільки важливий підхід до організації проекту.

Для забезпечення якісного впровадження, ми використовуємо унікальну методологію IW URM (eng. Unique Reliable Method), яка є власною розробкою Innoware, і дає можливість побудови прогнозів і кваліфікованого управління проектом, що дозволяє мінімізувати ризики і отримати продукт відповідно до очікувань. У кожного клієнта є онлайн-доступ до плану проекту, тому він/вона може відслідковувати статус робіт і прогрес їх виконання у режимі реального часу.

Методологія IW URM дозволяє здійснювати реалістичне планування проекту, ефективно управляти вартістю, тривалістю і результатами робіт, а також змінами, які відбуваються під час реалізації завдання.

Методологія IW URM ґрунтується на двох ключових елементах:

  • стандартах управління проектами, які розроблені Міжнародним інститутом управління проектами, США (PMI – Project Management);
  • процедурах і шаблонах документів, які розроблені Innoware на базі отриманого досвіду.

Застосування методології Innoware на практиці довело її ефективність і стало одним із вирішальних факторів, які забезпечують успіх виконаних нами проектів уже більше 17-ти років.

Ставте реалістичні очікування

ERP-система Microsoft Dynamics – це потужна сучасна технологія, яка може допомогти оптимізувати використання ресурсів підприємства, скоротити витрати, визначити реальну собівартість і, в цілому, змінити спосіб ведення бізнесу. Але, це не відбувається відразу. ERP рішення охоплюють безліч бізнес-процесів компанії, складних операцій, що виконуються фронт і бек-офісами: від організації бухгалтерського та податкового обліку, управління складськими запасами, виробництвом, логістикою, людськими ресурсами та розвитком персоналу, до супроводу електронної комерції та управління відносинами з клієнтами або підрядниками (Customer Relationship Management system) включно, які необхідно інтегрувати для створення єдиної системи та забезпечити потреби кінцевого користувача.

Важливо враховувати, що реалізація комплексних ERP-проектів вимагає ретельного планування і близько року інтенсивної роботи проектної команди. Щоб сформувати реалістичні очікування щодо термінів впровадження системи, залиште Ваші контактні дані внизу сторінки, щоб наші фахівці зв’язалися з Вами для обговорення деталей.

Хмарна версія або наземна?

Використання системи ERP останньої версії, забезпечує її максимальну ефективність. Саме тому, важливо вибрати такий варіант розміщення, який дозволить виконувати оновлення, зберігаючи функції користувача.

Ви можете вибрати варіант придбання безстрокових ліцензій Microsoft Dynamics, встановивши систему на сервері вашої компанії або ж розмістивши в хмарному сховищі. Це вимагає істотних інвестицій, що неминуче відобразиться на життєдіяльності бізнесу. При цьому, система з кожним роком буде застарівати, а оновлення до нової версії – це, по суті, новий проект впровадження, трішки полегшений попереднім досвідом.Є й інший варіант – це придбання підписки SaaS. У такому випадку, ви користуєтеся хмарною версією системи ERP, за яку платите щомісяця і можете відносити дані оплати на операційні витрати. Це означає, що вам не потрібно робити дорогі інвестиції в наземну ІТ-інфраструктуру, і немає необхідності в додаткових кадрових ресурсах для її забезпечення. Хмарна версія більш вигідна з точки зору розподілу витрат, технічної підтримки та обслуговування системи. Ще одна критична перевага – це регулярне оновлення і підтримання системи на актуальній версії в рамках вартості передплати, тому ви завжди можете бути впевнені, що ваш бізнес працює з найсучаснішими можливостями.

Скільки коштує впровадження ERP-системи?

Ціна впровадження залежить від багатьох факторів. Зокрема, від кількості змін стандартних бізнес-процесів у системі.

Якщо у вашій компанії є технічний відділ із профільними фахівцями, які самостійно реалізують модифікації у системі, це допоможе дещо скоротити бюджет.

Факторів, що впливають на вартість запуску дуже багато, тому без ряду попередніх зустрічей і визначення потреб підприємства, це зробити вкрай складно. На основі нашого досвіду, ми розробили алгоритм, що дозволяє здійснювати орієнтовний розрахунок. Для цього, Ви можете скористатися нашим калькулятором.

Якщо у вас є питання щодо Впровадження ERP-систем Microsoft Dynamics 365
Зателефонуйте нам: +38 044 490 22 20 або напишіть: erp@innoware.com

Історії успіху