Кар’єра

Карьера
Робота в Innoware надає можливості професійного розвитку, оскільки це основа особистого успіху і успіху компанії.

Наша команда – це дружний колектив професіоналів, де кожен співробітник може розраховувати на допомогу і підтримку колег. Корпоративна культура компанії сприяє відкритому неформальному спілкуванню, а вільний від роботи час ми проводимо весело і цікаво. Innoware відкрита до співпраці з талановитими, цілеспрямованими, високо мотивованими і готовими до командної роботи кандидатами.

На даний момент в компанії відкриті вакансії:

Менеджер з маркетингу та PR (В2В)

Innowareпровідна ІТ консалтингова компанія, визнаний експерт у сфері впровадження систем управління підприємством (ERP&CRM) і хмарних технологій для бізнесу. Наша компанія має статус Microsoft Cloud Solution Provider і є одним із найкращих партнерів Microsoft у Східній Європі.

За 20+ років роботи, команда Innoware реалізувала понад 450 проектів для українських та зарубіжних клієнтів. І наші послуги залишаються актуальними, адже Україна – країна чудових і сучасних спеціалістів, яких підтримує весь світ. Як сервісна компанія та як роботодавець, Innoware виступає за відкриті, чесні відносини та взаємну довіру. Ми цінуємо професіоналізм, розвиток і високі стандарти консалтингових послуг, які надаємо.

Для досягнення амбітних планів Innoware, ми запрошуємо Менеджера з маркетингу з успішним досвідом у PR та бажанням стати керівником з маркетингу. Ми шукаємо активну та ініціативну людину, яка буде разом із нами розширювати присутність компанії на ринках України, Європи та США.

Розробник MS Dynamics 365 Business Central (BC/NAV)

Innoware – провідна ІТ консалтингова компанія, визнаний експерт у сфері впровадження систем управління підприємством (ERP&CRM) і хмарних технологій для бізнесу. Наша компанія має статус Microsoft Cloud Solution Provider і є одним із найкращих партнерів Microsoft у Східній Європі.

Послуги Innoware залишаються актуальними завжди, адже Україна – країна чудових і сучасних спеціалістів, яких підтримує весь світ. А зараз ми розширюємо нашу проєктну команду і запрошуємо досвідченого MS D365 Business Central Developer.

На цій позиції ви будете брати участь у проєктах впровадження ERP системи Microsoft Dynamics 365 Business Central (BC/NAV) для зарубіжних і українських компаній. Ми пропонуємо тренінги по системі та методології управління проєктами.

Можлива повна та неповна зайнятість, а також фріланс-співпраця від 10 годин на тиждень.

Як сервісна компанія та як роботодавець, Innoware виступає за відкриті, чесні відносини та взаємну довіру. Ми цінуємо професіоналізм, розвиток і високі стандарти консалтингових послуг, які надаємо. Тож шукаємо людину, яка розділяє наші цінності.