Кар’єра

Карьера
Робота в Innoware надає можливості професійного розвитку, оскільки це основа особистого успіху і успіху компанії.

Наша команда – це дружний колектив професіоналів, де кожен співробітник може розраховувати на допомогу і підтримку колег. Корпоративна культура компанії сприяє відкритому неформальному спілкуванню, а вільний від роботи час ми проводимо весело і цікаво. Innoware відкрита до співпраці з талановитими, цілеспрямованими, високо мотивованими і готовими до командної роботи кандидатами.

На даний момент в компанії відкриті вакансії:

Молодший бізнес-аналітик Microsoft Dynamics 365 (стажер)

Запрошуємо на стажування для майбутніх Junior Business Analysts із впровадження Microsoft Dynamics 365 (напрямок – фінанси). На стажуванні ти познайомишся з ERP системою MS Dynamics 356 Finance & Supply Chain Management, її ключовими налаштуваннями, фінансовими процесами реального бізнесу та дізнаєшся, як їх поєднати.

Коли: стажування триватиме з 15.02.2023 до 31.03.2023.

А вже в квітні ти зможеш отримати роботу в Innoware!

Розробник MS Dynamics 365 Business Central (BC/NAV)

Послуги Innoware залишаються актуальними завжди, адже Україна – країна чудових і сучасних спеціалістів, яких підтримує весь світ! Зараз ми розширюємо нашу проектну команду і відкриваємо вакансію Розробника BC/NAV. Можлива повна та неповна зайнятість, а також фріланс-співпраця.

На цій позиції ви будете брати участь у проектах впровадження ERP системи Microsoft Dynamics 365 Business Central (BC/NAV) для міжнародних та українських компаній. Ми пропонуємо тренінги по системі та методології управління проектами.

Перегляньте інформацію нижче, щоб дізнатися більше про цю роль, функції та перспективи.