Майкрософт 365

Microsoft 365 Бізнес

Microsoft 365 – це відмінний вибір для тих, хто хоче забезпечити свою організацію сучасним робочим місцем і захистити критично важливу бізнес-інформацію. Майкрософт 365 розроблений для комерційних організацій, що бажають отримати повний набір інструментів для ефективної командної роботи і надійного захисту it-ресурсів підприємства, завдяки передовим інновацій в області безпеки.

Набір Майкрософт 365 бізнес включає в себе знайомі вам офісні додатки MS Office, комплексне рішення корпоративної безпеки Enterprise Mobility + Security, а також сервіси контролю і захисту інформації, додатків і робочих станцій під управлінням Windows 10. Придбавши Office 365 для бізнесу ви отримаєте такі додатки як Outlook, Teams, Word, Excel, PowerPoint, а також 1TB хмарного сховища OneDrive.

Office 365 для малого бізнесу

Ціна на Office 365 залежить від версії, яка найкраще підійде вашій організаціі.На даний момент представлено три варіанти Office 365 для бізнесу:

  • Office 365 Бізнес базовий;
  • Office 365 Бізнес;
  • Office 365 Бізнес Преміум.

Редакції Майкрософт Офіс 365 відрізняються версіями офісних додатків, доступом до сервісів корпоративної пошти Exchange Online і сервісів спільної роботи Sharepoint Online, а також наявністю служб управління мобільними пристроями. Відповідно, ціна на Microsoft Office 365 теж буде різною, тому набори розподілені таким чином, щоб максимально задовольнити потреби бізнес-користувачів і відповідати вимогам організації.

Майкрософт 365 Бізнес

Крім офісних додатків, набір Майкрософт 365 Бізнес включає в себе сервіси безпеки, інструменти захисту корпоративної інформації і операційну систему Windows 10. Ви можете централізовано керувати корпоративними пристроями, підвищити безпеку важливих даних і поліпшити ефективність спільної роботи усередині своєї організації.

Впровадження і підтримка Office 365 і Microsoft 365 Business

Innoware забезпечить комплексне впровадження оптимальних сервісів командної роботи і інструментів забезпечення безпеки, а також допоможе вашій організації швидко і ефективно адаптуватися до змін за допомогою групових або індивідуальних тренінгів. Ми гарантуємо високу якість обслуговування і підтримки на всіх етапах проекту впровадження служб і сервісів Microsoft 365 Бізнес або Office 365 Бізнес.

Хочете дізнатися про особливості Microsoft 365 і Office 365 для Бізнесу, а також купити необхідний вам продукт або послугу
Напишіть нам cloud@innoware.com або зателефонуйте +38 044 490 22 20
ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ І МИ ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО
Або зателефонуйте зараз
ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ І МИ ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО
Або зателефонуйте зараз