Послуги - Microsoft Dynamics 365 для управління бізнес-процесами

Послуги

Ми використовуємо унікальну методологію впровадження ERP, яка є власною розробкою Innoware і дає можливість побудови прогнозу, мінімізації ризиків та отримання очікуваного результату впровадження.
Впровадження CRM-системи – стратегічний крок, який виводить бізнес на якісно новий рівень. Автоматизуючи продаж та сервісне обслуговування, ви отримуєте відразу кілька серйозних плюсів.
Innoware здійснює підтримку рішень Microsoft Dynamics 365 після впровадження, що дозволяє отримати максимум користі від системи управління підприємством і гнучко реагувати на зміни.
Фахівці Innoware допоможуть вибрати економічно найбільш вигідний варіант ліцензування, спроектують оптимальну архітектуру, запропонують ефективний, обґрунтований підхід до проекту міграції.
Комплексні рішення міграції, розгортання, конфігурації і підтримки в Microsoft Azure. Допомагаємо зробити аналіз інфраструктури, виділити необхідні сервери і сервіси, підвищити надійність і відмовостійкість хмарних служб.
Наш досвід впровадження хмарних послуг показує, що нові інформаційні рішення вимагають глибинного розуміння про взаємодію різних механізмів, які представлені в Microsoft 365

Innoware є партнером Microsoft з унікальним статусом FastTrack Ready Partner! Cтав нашим клієнтом, ви автоматично отримуєте всі переваги розширеної підтримки при переході на хмарні сервіси Microsoft 365 безкоштовно!

Innoware сертифікований партнер Microsoft з розширеною компетенцією Adoption and Change Management (ACM), що дозволяє ефективно управляти змінами і адаптувати компанії до впровадження бізнес-рішень Microsoft
Для управління діяльністю зарубіжних представництв міжнародні корпорації використовують методику тиражування (roll-out) корпоративних рішень. Innoware має великий досвід виконання Rollout проектів розроблених на базі Microsoft Dynamics 365
ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ І МИ ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО
Або зателефонуйте зараз
ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ І МИ ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО
Або зателефонуйте зараз