Microsoft Power BI

Microsoft Power BI сучасний і надійний інструмент перетворення і візуалізації даних, який може підключатися до різних джерел даних.

Microsoft Power BI – один із наймасштабніших, сучасних інструментів бізнес-аналітики в світі. Дозволяє легко створювати інтерактивні візуалізації даних на підставі інформації, отриманої з безлічі різних джерел.

Додаток призначений для підприємств, керівництво яких має на меті приймання зважених, ефективних управлінських рішень, опираючись на актуальні дані про діяльність компанії, отримані в режимі реального часу.

Технології Power BI забезпечують користувачів потоком даних і дають можливість аналітики online, що дозволяє реагувати на події, що відбуваються «прямо зараз».

Кожен користувач Power BI на своєму робочому місці може самостійно аналізувати інформацію і впевнено приймати рішення, базуючись на дійсно актуальних даних.

Фахівці, знайомі з продуктами Microsoft, легко адаптуються до роботи з додатком, і можуть отримувати необхідну для роботи інформацію буквально за лічені секунди.

Сотні візуалізацій, вбудовані можливості Штучного інтелекту, тісна інтеграція з Excel, дозволяє легко і швидко надавати доступ до аналітичної інформації різного рівня.

Додаток доступний на мобільних пристроях, і дає можливість працювати з даними з будь-якої точки світу.

Power BI має найвищий рівень захисту, повністю запобігає втраті конфіденційної інформації, включаючи інформацію, отриману з мобільних пристроїв. Це досягається за допомогою вбудованих інструментів Microsoft Information Protection і Microsoft Cloud App Security, що забезпечують безпеку даних, і дозволяють налаштовувати і відстежувати політики безпеки, контролювати доступ до інформації та її коректне використання.

Хочете дізнатися більше про можливості Microsoft Power BI
Напишіть нам info@innoware.com
або зателефонуйте +38 044 490 22 20

Історії успіху впроваждення Microsoft Dynamics 365

Пакетні рішення Microsoft Dynamics 365 Business Central для малого та середнього бізнесу