Microsoft Dynamics 365 Sales

Microsoft Dynamics 365 Sales – потужна платформа для управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM), що спеціалізується на управлінні ланцюжками продажів і забезпечує повну прозорість діяльності у взаємовідносинах із клієнтами. Допомагає залучати нових клієнтів і вибудовувати довготривалі відносини з існуючими замовниками за рахунок продуктивної спільної роботи спеціалістів із маркетингу, продажів і сервісного обслуговування.

Рішення має високу гнучкість і дозволяє в будь-який момент додати новий функціонал і налаштувати систему під конкретні потреби бізнесу (наприклад, підключити Dynamics 365 Marketing для аналізу поведінки аудиторії). 

Впровадження Dynamics 365 Sales допоможе вашій команді керувати циклом продажів починаючи від звернення потенційного клієнта до закриття угоди та виставлення рахунку.

Інтеграція з іншими продуктами Microsoft (Microsoft 365Power BIMicrosoft Dynamics ERP тощо) дозволяє створити єдиний інформаційний простір для максимально продуктивної роботи з потенційними клієнтами: від першого запиту до закриття угоди.

Microsoft Dynamics 365 Sales підходить для використання компаніями будь-якого масштабу та роду діяльності.

Ключовими функціями Microsoft Dynamics 365 Sales є:

 • надійне прогнозування продажів завдяки прозорому управлінню процесом взаємодії з потенційними клієнтами на всіх етапах роботи з ними;
 • можливість в реальному режимі часу комплексно відстежувати усі активності внутрішньої команди продажів та бачити на якому етапі перебуває робота з кожним потенційним клієнтом;
 • автоматична оптимізація внутрішніх робочих процесів дозволяє командам відділів продажу, маркетингу та сервісу бути ближче до клієнта, приймати рішення швидше і продавати більше.

Завдяки інтеграції з Microsoft 365 (раніше Office 365) Dynamics 365 Sales відображає всі комунікації, зустрічі та завдання, включно із запланованими. А також, економить час співробітників, обмежуючи ручне введення даних і повторювані процеси.

Впровадження Dynamics 365 Sales дає можливість:

 • Легко вибудовувати взаємовідносини з клієнтами за допомогою даних про цільових клієнтів
 • Співпрацювати з колегами та вести комунікацію з клієнтами всередині системи
 • Заощаджувати час завдяки вдосконаленим автоматизаціям і робочим процесам
 • Значно покращити прогнозування доходів і закупівель, а також відстежувати KPI за допомогою інтерактивної аналітики в режимі реального часу

Dynamics 365 Sales допоможе вам:

 • Зрозуміти, звідки приходять потенційні клієнти
 • Відстежувати всі дії, пов’язані з циклом продажів
 • Використовувати дані про клієнтів для отримання інсайтів і побудови якісних взаємовідносин
 • Розставляти пріоритети в усіх процесах продажів
 • Забезпечити ефективність і гнучкість процесів продажів
 • Проводити спільні продажі та внутрішній обмін інформацією
 • Розуміти та реагувати на взаємодію з клієнтами
 • Створювати перспективні інтерактивні звіти з реальними даними

Переваги Microsoft Dynamics 365 Sales:

 • Гнучка адаптація під потреби та специфіку компанії
 • Зручні інструменти для аналітики даних
 • Легка інтеграція з іншими продуктами Microsoft
 • Простий та зрозумілий інтерфейс
 • Можливість роботи з мобільних пристроїв
 • Розташування у хмарі
017

Закривайте більше угод

Microsoft Dynamics 365 Sales дає змогу збільшити кількість укладених угод завдяки ефективному управлінню каналами продажів, відстеженню лідів та отриманню цінної інформації про ефективність продажів

017

Покращуйте взаємовідносини з клієнтами

Єдине впорядкування клієнтських даних, включаючи контактні дані, історію покупок і звернень до служби підтримки дає змогу компаніям глибше зрозуміти своїх клієнтів і, зрештою, покращити клієнтський досвід

017

Збільшуйте продуктивність

Система підвищує продуктивність, автоматизуючи завдання відділу продажів, таких як надсилання повторних листів, планування зустрічей, запрошення на різного роду маркетингові активності, тощо

017

Приймайте більш ефективні рішення

Dynamics 365 Sales надає цінну інформацію про ефективність продажів, наприклад, визначення найбільш продаваних продуктів, найефективніших торгових представників і найперспективніших можливостей для продажів

CRM

Фунціональні можливості Microsoft Dynamics 365 Sales

Управління продажами
Включає управління зверненнями та угодами, контактами та клієнтами, в тому числі ведення історії взаємодії та документообігу. Планування і прогнозування продажів. Аналіз конкурентів і програних угод.
Управління маркетингом
Дозволяє здійснювати сегментацію споживачів, тестувати і запускати різноманітні маркетингові кампанії, відстежувати їх ефективність за різними критеріями.
Управління обслуговуванням
Включає управління зверненнями і запитами в сервісний центр, ведення історії взаємодії. Управління продуктами і процесами обслуговування. Надає можливість створити центр знань для використання при зверненні клієнтів до компанії.
Аналітика
Система дозволяє всебічно аналізувати маркетингові дані, дані з продажу, а також пов'язану інформацію з соцмереж.

Відгуки клієнтів

«Компанія Innoware проявила себе, як надійний партнер у реалізації поставлених завдань із підтримки і розвитку нашої СRM-системи. Обробка заявок на виконання робіт здійснюється із використанням Сервіс Деск, що дозволяє нам, як Замовнику, бачити поточний статус, планові терміни рішення і повну історію роботи за кожною заявкою. Innoware – справді компетентний і кваліфікований партнер, який забезпечує надійність роботи нашої СRM, і ми плануємо і надалі співпрацювати з командою Innoware щодо підтримки та подальшого розвитку системи».

Впровадження Microsoft Dynamics 365 Customer Engagement в Американській торговельній палаті в Україні
Наталія Червона
Керівник департаменту Палати з розвитку бізнесу

«Ми обрали Місrosoft Dynamics 365, орієнтуючись на можливості платформи для вирішення наших нинішніх завдань, але не обмежуючись ними. Ми почали з автоматизації продажів і плануємо розширювати систему новими модулями, відповідно, автоматизувати також інші процеси всередині нашої компанії».

Впровадження Microsoft Dynamics 365 Sales в DONAU LAB UKRAINE
Володимир Пашко
Директор ТОВ “ДОНАУ ЛАБ УКРАЇНА”

«При виборі рішення, нам були вкрай важливі такі показники як: сучасність і гнучкість платформи, відкритість для інтеграції, можливість масштабування і швидкий запуск системи в експлуатацію. Адаптація наших фахівців до роботи в Dynamics 365 Sales і до функціональності системи відбулася досить легко, рішення виявилося доволі ергономічним і зручним для користувачів. Із впровадженним Dynamics 365 значно спростилася взаємодія з клієнтами: ми набагато швидше та ефективніше реагуємо на їхні звернення, що допомагає нам підтримувати високий рівень сервісу та постійно підвищувати задоволеність клієнтів від співпраці з нашою компанією».

Впровадження Microsoft Dynamics 365 Sales в Innovations Development Lab
Дмитро Ганжело
CEO at InDevLab
Якщо ваша компанія думає про впровадження потужної, комплексної СRM, і не знає з чого почати, Innoware готова стати вашим надійним партнером. Досвідчені консультанти допоможуть вам зорієнтуватись у функціональності системи, узгодять необхідні саме вашій компанії бізнес-потреби та налаштують процеси відповідно до функціональних можливостей системи.
Для консультації щодо впровадження чи підтримки Microsoft Dynamics 365 Sales
Телефонуйте нам +38 044 490 22 20 або напишіть erp@innoware.com

Виберіть бізнес-процеси у яких ви зацікавлені

Історії успіху впроваждення Microsoft Dynamics 365

Пакетні рішення Microsoft Dynamics 365 Business Central для малого та середнього бізнесу