Про компанію

Компанія Innoware заснована в 2001 році і сьогодні є визнаним експертом на ринку консалтингових послуг у галузі впровадження систем управління підприємством (ERP) та хмарних рішень.

Innoware впроваджує системи Microsoft Dynamics ERP вже понад 20 років і має локальний та міжнародний досвід впровадження більше 300-та ERP-проектів у галузях промисловості, дистрибуції та роздрібному бізнесі. Компанія використовує власну унікальну методологію управління комплексними проектами для забезпечення гарантованої якості впровадження.

Innoware також є розробником модулів для України для Microsoft Dynamics, які дозволяють вести податковий і бухгалтерський облік відповідно до українського законодавства та здійснює регулярні оновлення при законодавчих змінах.

Для того, щоб запропонувати більше інструментів для підвищення ефективності ведення бізнесу, портфель послуг Innoware розширено хмарними технологіями. Тепер ми можемо запропонувати створення як наземної інфраструктури, так і використання хмарних сервісів Microsoft Azure та Microsoft Office 365 на етапі розробки та в продуктивному середовищі.

Microsoft Dynamics 365 Sales (раніше CRM Online) – хмарна система управління взаємодією з клієнтами, надасть можливість забезпечити ефективність процесу продажів, маркетингових кампаній, сервісного обслуговування та підтримки тощо.

Експертні знання у наданні якісних рішень для бізнесу дозволили Innoware стати сертифікованим Золотим ЕRР партнером Microsoft і підтримувати його більше 10 років.

Керівництво

Вакансії

Партнери

З питань впровадження системи, замовлення презентації, розрахунку вартості для вашої компанії, звертайтеся
Напишіть нам info@innoware.com
або зателефонуйте +38 044 490 22 20

Історії успіху впроваждення Microsoft Dynamics 365

Вперше знижка 80% на ліцензії хмарної ERP системи Microsoft Dynamics 365 Business Central