Впровадження модуля ІW HR&Payroll
на базі Microsoft Dynamics NAV у компанії ЛЕОНІ

“ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ” (м. Стрий, Львівська обл.) – один із найбільших у світі виробників кабельних джгутів, проводів, кабелів і кабельних мереж. Інноваційні рішення компанії використовуються у автомобільній промисловості та у галузях телекомунікацій, інформаційних технологій, охорони здоров’я та енергетики.

ЛЕОНІ розробляє і виготовляє високоякісну продукцію – комплексні бортові системи з інтегрованою електронікою. Виготовлені на заводі ЛЕОНІ в Україні кабельні мережі постачають на заводи Польщі, Словаччини, Угорщини, Чеської Республіки, Німеччини, Іспанії, Португалії, Італії, Бельгії, Великобританії, США, Австрії, де комплектують автомобілі світових брендів «Опель», «Порше», «Фольксваґен», «Ауді» та «Ламборґіні».

Впровадження модуля ІW HR&Payroll на базі Microsoft Dynamics NAV у компанії ЛЕОНІ

Організаційні передумови:

  • враховуючи інтенсивне зростання підрозділу компанії, необхідним стало чітке налаштування системи підбору персоналу і управління кар’єрним зростанням;
  • забезпечення правильного розрахунку заробітної плати і виробничих премій відповідно до діючого законодавства України.

Рішення

Для вирішення цих задач керівництво українського підрозділу німецького підприємства LEONІ обрало повнофункціональне спеціалізоване рішення для управління персоналом і розрахунку заробітної плати ІW HR&Payroll на базі Microsoft Dynamics NAV.

ІW HR&Payroll відповідає усім вимогам сфери управління персоналом, у тому числі розрахунку заробітної плати. Основними перевагами рішення є – комплексне управління персоналом, надійність, функціональність і прийнятна вартість.

Особливістю впровадження ІW HR&Payroll на заводі LEONІ була інтеграція рішення з системою бухгалтерського обліку та контролю доступу KABA Benzіng.

Результат

У результаті впровадження рішення ІW HR&Payroll на підприємстві було створено гнучкий інструментарій для ефективної організації і контролю кадрової політики компанії. Окрім первинних функцій, рішення також включає облік виробничих операцій і документообіг, враховуючи специфіку корпоративної політики компанії.

Рішення ІW HR&Payroll успішно вирішує завдання:

  • із ведення податкової і внутрішньої звітності по зарплаті та кадрам;
  • із здійснення специфічних розрахунків премій і доплат;
  • обліку робочого часу на підприємстві;
  • відповідає вимогам українського трудового і податкового законодавства.

Директор з інформаційних технологій материнської компанії LEONІ Ніко Хоффман (Nіco Hoffman) високо оцінив даний проект, відзначивши його як один із кращих серед усіх впроваджень у підрозділах LEONІ в світі.

Чим Innoware може бути корисним для вашого бізнесу?
Напишіть нам info@innoware.com або зателефонуйте +38 044 490 22 20
Відправити запит

Виберіть бізнес-процеси у яких ви зацікавлені

Історії успіху впроваждення Microsoft Dynamics 365

Пакетні рішення Microsoft Dynamics 365 Business Central для малого та середнього бізнесу