Історії успіху впроваждення Microsoft Dynamics 365

Впровадження Microsoft Dynamics AX у ПАТ «Запоріжтрансформатор»

Завдяки впровадженню Microsoft Dynamics AX було створене єдине інформаційне середовище для усіх підрозділів заводу, завдяки якому стали можливими ефективне управління продажами, точне планування і дотримання термінів виготовлення продукції, контроль собівартості та ціни виробу, контроль якості на різних етапах виробництва…

Впровадження Microsoft Dynamics 365 (AX) в холдингу Elcore Group

Завдяки впровадженню ERP системи Microsoft Dynamics AX, у компанії Elcore Group з’явилися нові можливості, зокрема, отримання оперативної та достовірної інформації щодо собівартості товарів, масштабування і управління складськими операціями, управління сервісним обслуговуванням проданого обладнання, підтримка функцій 3PL…

Впровадження Microsoft Dynamics NAV у компанії «GfK-USM Україна»

В результаті впровадження Системи Microsoft Dynamics NAV, компанія отримала продукт для якісного ведення фінансового обліку та управління, змогла повністю забезпечити дотримання специфічних норм управлінської політики, використовуваних Gfk Group в усьому світі.

Впровадження Microsoft Dynamics 365 Customer Service в ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ»

Завдяки використанню уніфікованої внутрішньої системи управління проектами та обслуговуванням клієнтів, розробленої на базі Microsoft Dynamics 365, команда Метінвест може ефективно підтримувати своїх внутрішніх клієнтів і якісно вести ІТ-проекти у всіх підрозділах холдингу.

Впровадження модуля ІW HR&Payroll на базі Microsoft Dynamics NAV у компанії ЛЕОНІ

В результаті впровадження рішеня IW HR & Payroll на базі Microsoft Dynamics NAV на підприємстві створено гнучкий інструментарій для організації і контролю кадрової політики компанії, облік виробничих операцій і документообіг, з урахуванням специфіку корпоративної політики.

Впровадження Microsoft Dynamics AX у ТОВ «Інтеркабель Київ»

Завдяки впровадженню Microsoft Dynamics AX на підприємстві було створено єдину потужну програмну платформу, що включає: ERP систему «Microsoft Dynamics AX 2009», спеціалізоване виробниче рішення для підприємств кабельної промисловості CableSuite (Innovites), пакет української локалізації (UAIW).

Впровадження Microsoft Dynamics NAV на ПАТ «Житомирський маслозавод» (компанія «Рудь»)

ПАТ “Житомирський маслозавод” – один з лідерів у виробництві морозива під торговою маркою “Рудь”. В результаті впровадження підприємство отримало прозорість в організації руху товару, зменшилися складські запаси і знизилися витрати.

Впровадження Microsoft Dynamics 365 Portals у групі компаній ELCORE GROUP

Сьогодні, зайшовши в особистий кабінет на Порталі самообслуговування Dynamics 365 Portals, партнери Elcore Group можуть бачити всю інформацію, необхідну для продуктивної та комфортної роботи, зокрема: історію замовлень і взаєморозрахунків, прайс-листи, включаючи партнерські знижки та ціни, рахунки на оплату тощо…

Впровадження Microsoft Dynamics 365 Customer Engagement в Американській торговельній палаті в Україні

Сьогодні, департамент розвитку бізнесу Палати може використовувати єдині дані про клієнтів і партнерів, має можливість переглядати і аналізувати всю інформацію про комунікації з ними, спільно розробляти комунікаційні активності, аналізувати ефективність дій, будувати персоналізовані шляхи клієнтів, та, внаслідок отримувати ще більшу кількість клієнтів і партнерів.

Впровадження Microsoft Dynamics 365 Sales в DONAU LAB UKRAINE

Сьогодні, вся інформація про клієнтів та угоди компанії DONAU LAB UKRAINE консолідована в єдиному додатку. Керівництво компанії має можливість повністю контролювати процес продажу на кожному його етапі, призначати завдання співробітникам і контролювати їх виконання. Фахівці DONAU LAB UKRAINE отримали зручні інструменти з обліку і планування активностей та дій у роботі з клієнтами…

Впровадження Microsoft Dynamics 365 Sales в Innovations Development Lab

Сьогодні, команда InDevLab має зручний, гнучкий, сучасний інструмент управління продажами, в якому консолідована вся інформація про потенційних та існуючих клієнтів, відображається повна й прозора історія роботи по кожному з них, ведеться облік активностей, відстежується ефективність роботи менеджера, оптимізовано процес підписання договорів, контролюється передача замовлень у відділ реалізації.
Чим Innoware може бути корисним для вашого бізнесу?
Напишіть нам info@innoware.com або зателефонуйте +38 044 490 22 20
Відправити запит