Партнери компанії Innoware

Партнери

Microsoft – світовий лідер у галузі програмного забезпечення, ІТ-послуг і рішень, як для індивідуальних користувачів, так і для бізнесу будь-якого масштабу. Це одна з найбільших глобальних корпорацій, з представництвами більш ніж у 112 країнах світу і 90,4 тисяч співробітників.

LS Retail – один із провідних світових розробників комплексних рішень для роздрібної торгівлі та індустрії гостинності (ресторанний і готельний бізнес), які вирізняються широкою функціональністю і масштабованістю. Рішення LS Retail на базі Microsoft Dynamics використовуються у 120 країнах світу, у таких галузях роздрібного бізнесу як супермаркети, ресторани, АЗС, продаж електроніки, меблів, одягу та взуття тощо.

InnoVites – розробник галузевого рішення для промислового виробництва кабелю і дротів на платформі Microsoft Dynamics AX, що дозволяє компаніям-виробникам кабелю підвищувати ефективність їх бізнес діяльності.

Globe Software – партнер Microsoft, що спеціалізується на розробці інструментів звітності для Microsoft Dynamics AX за допомогою рішення Atlas. Рішення Globe Software використовують більше ніж 3000 компаній, що працюють з Microsoft Dynamics AX у всьому світі.

Ortems (part of Dassault Systèmes) – розробник рішення PlannerOne на платформі Microsoft Dynamics NAV для будь-якого виробництва, що дозволяє компаніям-виробникам підвищити ефективність планування та використання виробничих ресурсів.

CodeTwo – надійний постачальник програмного забезпечення. Є партнером Microsoft і постачає рішення для Office 365 та Exchange для понад 74 000 підприємств у всьому світі.

ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ І МИ ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО
Або зателефонуйте зараз
ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ І МИ ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО
Або зателефонуйте зараз