logo-Innoware-2024

EN UA ru

ERP Enterprise Resource Planning системи

ERP Enterprise Resource Planning системи підтримують всі бізнес-процеси підприємства: управління фінансами, продажами, виробництвом, логістикою, операційною діяльністю, відносинами з клієнтами, звітність та інші. Ви можете почати роботу з найбільш важливих для діяльності підприємства модулів і, при необхідності, доповнювати систему іншими модулями і рішеннями, формуючи ефективну саме для вашого бізнесу конфігурацію.

Перед придбанням з деякими модулями можна ознайомитися безкоштовно

Виберіть бізнес-процеси у яких ви зацікавлені

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations (раніше – Microsoft Dynamics AX) – сучасна комплексна ERP система, що дозволяє управляти ресурсами підприємств корпоративного масштабу.
Microsoft Dynamics 365 Business Central (раніше Microsoft Dynamics NAV) – комплексна система автоматизації бізнес-процесів підприємства, одна з найпопулярніших в світі і охоплює всі сфери діяльності компанії.
Комплексне рішення, що дозволяє автоматизувати і модернізувати глобальні фінансові операції і процеси, аналізувати продуктивність, прогнозувати результати діяльності та приймати стратегічні бізнес-рішення засновані на реальних даних.
Інтелектуальне, цілісне ERP додаток, що дозволяє великим і середнім підприємствам підвищити операційну ефективність, оптимізувати бізнес-процеси і збільшити прибутковість компанії, за рахунок забезпечення високої продуктивності і прозорості операційного циклу.
Розширений модуль, призначений для управління основними фондами (активами) підприємства, орієнтований на скорочення витрат на технічне обслуговування, ремонт і матеріально-технічне забезпечення без зниження рівня надійності.
Комплексне хмарне рішення, що дозволяє використовувати сучасні цифрові технології для побудови ефективних команд і створення ідеальних робочих місць.

Історії успіху впроваждення Microsoft Dynamics 365

Пакетні рішення Microsoft Dynamics 365 Business Central для малого та середнього бізнесу
Поля, позначені * обов’язкові до заповнення!
Поля, позначені * обов’язкові до заповнення!