Рішення

Система ERP Microsoft Dynamics має широку базову функціональність, а також багато додаткових модулів для забезпечення особливостей діяльності різних галузей.

У нас є досвід впровадження ERP рішення і практичне розуміння особливостей діяльності підприємств в області виробництва (продукти харчування, трансформатори, кабель і т.д.), роздрібної та оптової торгівлі, сфери послуг, дистрибуції. Крім того, ми спеціалізуємося на впровадженні консолідованої звітності для компаній з географічно розгалуженої і холдингової структурою.

Наш досвід і наявність спеціалізованих модулів дозволяють підібрати оптимальне рішення для вашої компанії, яке буде враховувати специфічні бізнес-процеси, доповнить стандартну функціональність ERP-системи Microsoft Dynamics, і забезпечить впровадження ERP рішення швидше і з меншими зусиллями.

Перед придбанням з деякими із модулів можна ознайомитися безкоштовно
Надішліть запит на info@innoware.com або зателефонуйте +38 044 490 22 20
Відправити запит

Виберіть бізнес-процеси у яких ви зацікавлені

ERP-системи Microsoft Dynamics мають потужний інструментарій для управління як дискретним, так і процесним виробництвом, в тому числі процеси виробництва «на склад» і «під замовлення». Системи управління підприємством ERP дозволяють в режимі реального часу аналізувати інформацію, що надходить з виробництва.

Галузеве рішення для дистрибуції, розроблене на платформі Microsoft Dynamics, призначене для компаній, які купують, зберігають і продають матеріальні товари. Типовим користувачем рішення для дистрибуції є оптовий дистрибутор, а також виробники, які самостійно реалізують свою продукцію.

Ряд рішень для роздрібної торгівлі на платформі Microsoft Dynamics дозволяє централізовано керувати роздрібним бізнесом будь-якого напрямку і масштабу – супермаркетом, магазинами одягу і взуття, електроніки, косметики, ювелірних виробів, товарів для тварин, дьюті-фрі і т.д.

Вертикальне рішення, призначене для управління підприємством, яке виробляє проводи та кабелі. Рішення враховує специфіку діяльності виробника, яка зазвичай відсутня в стандартних ERP-системах, на всіх етапах – від розміщення замовлення до відвантаження.

Рішення для централізованого управління рестораном або мережею ресторанів, визнане такими провідними світовими компаніями, як Subway, PizzaHut, Hard Rock Cafe, KFC, Radisson Blu Hotels & Resorts і іншими. Рішення охоплює всі бізнес-процеси ресторану – від прийняття замовлення до розрахунків з клієнтом

Спеціалізоване рішення для автозаправок, яке призначене для комплексного управління процесами діяльності АЗС – від продажу палива і супутніх товарів до управління запасами і всебічної аналітики бізнесу. Дозволяє ефективніше використовувати наявні ресурси (як людські, так і матеріальні) і оптимізувати витрати.

Рішення для консолідації даних на платформі Microsoft Dynamics призначене для трансформації звітності, сформованої за українськими стандартами, і подальшої підготовки консолідованих звітів, в тому числі відповідно до МСФЗ.

Innoware є розробником спеціалізованого модуля в Microsoft Dynamics ERP, який забезпечує ведення бухгалтерського і податкового обліку відповідно до вимог українського законодавства.

Innoware є розробником спеціалізованого модуля в Microsoft Dynamics ERP, який забезпечує ведення кадрового і зарплатного обліку відповідно до вимог українського законодавства.

Історії успіху впроваждення Microsoft Dynamics 365

Пакетні рішення Microsoft Dynamics 365 Business Central для малого та середнього бізнесу