Microsoft Power Automate

Microsoft Power Automate (Flow) дозволяє створювати автоматизовані робочі процеси для обміну даними / файлами / оповіщенням між різними додатками і службами.

Microsoft Power Automate – хмарне програмне забезпечення, призначене для оптимізації робочих процесів, дає можливість співробітникам компанії більше часу приділяти найбільш важливим для бізнесу завданням.

Microsoft Power Automate використовує технологію потоків (flows), що автоматично пов’язують події та послідовні дії. При цьому, джерелами і виконавцями подій є служби й додатки. Дані збираються і передаються потоками від одного додатку до іншого. На підставі отриманої інформації, найбільш корисні і актуальні потоки зберігаються у вигляді шаблонів і стають доступними для інших користувачів, у якості автоматизованих робочих процесів – workflow.

З Power Automate кожен користувач отримує можливість створювати надійні автоматизовані робочі процеси для сотень популярних додатків і сервісів без написання коду.

Power Automate дозволяє отримувати повідомлення, синхронізувати файли, збирати дані та автоматизувати багато рутинних операцій, роблячи життя співробітників всередині компанії простішим і комфортнішим. Наприклад, Power Automate може збирати документи (додавати в бібліотеку SharePoint), відправляти повідомлення (сповіщати про нового передплатника у соціальних мережах FB або LinkedIn), а також створювати, використовувати та ділитися робочими процесами.

Power Automate має можливість підключатися до більш, ніж 100 різних джерел і API REST. Потоки можуть запускатися автоматично, вручну або згідно з прописаними сценаріями.

Microsoft Power Automate працює не тільки з додатками Microsoft, а й практично з усіма відомими популярними сервісами, такими як Dropbox, Google Tasks, Slack, Trello і багатьма іншими.

Хочете дізнатися більше про можливості Microsoft Power Automate
Напишіть нам info@innoware.com
або зателефонуйте +38 044 490 22 20

Історії успіху впроваждення Microsoft Dynamics 365

Пакетні рішення Microsoft Dynamics 365 Business Central для малого та середнього бізнесу