Впровадження IW Document Flow Recognizer: AI Service в компанії Intempus Realty

Intempus Realty – керуюча компанія із повним спектром послуг, яка спеціалізується на управлінні житловою і комерційною нерухомістю. Intempus надає професійні послуги з нерухомості та іпотеки для клієнтів, які бажають купити, продати, інвестувати, побудувати, орендувати або рефінансувати у нерухомість.

Компанія на ринку вже 19 років, має понад 1000 співробітників у США та Канаді, налічує  більше 10 тисяч задоволених клієнтів і більше 15 тисяч будинків, які, з їх допомогою, знайшли своїх орендарів.

Організаційні передумови

Intempus Realty зіткнулись із проблемою обробки великого потоку нестандартизованих вхідних інвойсів співробітниками компанії, частина яких взагалі була написана від руки. Керівництво шукало способи автоматизації, тому що процес займав багато часу, виникало багато помилок через людський фактор.

Рішення

Для спрощення роботи з великим обсягом документів, фахівцями Innoware було розроблене та запропоноване рішення IW Document Flow Recognizer.

Інженери Innoware за місяць розробили і натренували кастомну модель штучного інтелекту
IW Document Flow Recognizer: AI Service для аналізу та автоматичної обробки різних типів документів й занесення необхідної інформації в облікову систему.

Результат

Впровадження IW Document Flow Recognizer: AI Service дає можливість бухгалтерському відділу компанії не витрачати час на обробку вхідних інвойсів вручну. Сьогодні, час автоматичної обробки одного інвойсу складає 10–15  секунд, при цьому, паралельно може оброблюватися необмежена кількість документів.

Завдяки впровадженню, спеціалісти Intempus Realty обробляють близько 1500 інвойсів на місяць, перетворивши цей процес із трудомісткого на автоматизований. Головна зручність розробленого на базі AI рішення полягає в тому, що за запитом клієнта модель можна продовжувати тренувати для отримання з інвойсу будь-якої потрібної інформації, а також для автоматизації обробки будь-яких інших типів документів.

З IW Document Flow Recognizer: AI Service компанія отримала:

  • інтелектуальне розпізнавання як друкованих паперових документів, так і написаних від руки;
  • розумну машинну автоматизацію процесів обробки великої кількості вхідних документів – рахунків, накладних, квитанцій, контрактів;
  • автоматичне занесення отриманих даних в облікові ERP, CRM системи та інші системи документообігу;
  • підвищення швидкості обробки документів у сотні разів;
  • зменшення ймовірності помилок і затримок, пов`язаних із людським фактором;
  • доступність 24/7, цілодобово без потреби в перервах на каву чи відпустки;
  • масштабування (може обробляти будь-яку кількість документів одночасно).

Майкл Хесін, генеральний директор Intempus Realty: «Співпраця між нашими командами була конструктивною та продуктивною. Це дозволило вкластися у всі заплановані терміни та бюджет. Також для мене було важливо, що фахівці Innoware швидко реагували на всі запити та пропозиції. Мені подобається результат і сподіваюся, що це рішення значно підвищить ефективність документообігу. Innoware зарекомендувала себе як надійний і кваліфікований партнер».

Чим Innoware може бути корисним для вашого бізнесу?
Напишіть нам info@innoware.com або зателефонуйте +38 044 490 22 20
Відправити запит

Історії успіху впроваждення Microsoft Dynamics 365

Пакетні рішення Microsoft Dynamics 365 Business Central для малого та середнього бізнесу
Поля, позначені * обов’язкові до заповнення!
Поля, позначені * обов’язкові до заповнення!