logo-Innoware-2024

EN UA ru

Microsoft PowerApps

Microsoft PowerApps – інструмент для швидкого проектування додатків на основі форм, що можуть отримувати дані як зі звичайних джерел даних, так і з компонентів Office 365.

Microsoft Power Apps пропонує простий і швидкий спосіб розробки необхідних для бізнесу додатків. Реалізує широкий діапазон сценаріїв, що забезпечують цифрове перетворення застарілих, неактуальних процесів.

Технології PowerApps дозволяють усім користувачам, від топ-менеджерів і бізнес-аналітиків до професійних розробників – працювати разом над вирішенням конкретних бізнес-завдань, використовуючи зрозумілі та наочні, візуалізовані інструменти для створення нових додатків.

Розширені функції PowerApps, що включають попередньо створені компоненти Штучного інтелекту, дозволяють кожному співробітнику компанії самостійно модернізувати бізнес-процеси, оперативно розробляючи необхідні додатки.

Використання готових шаблонів, механізм «перетягування» і швидке розгортання, дають можливість легко виконувати розробку, і в міру готовності, покроково запускати додатки в роботу.

PowerApps працює у хмарі, відповідно, для розробки додатків та їхнього розгортання, необхідний лише веб-браузер.

Роботу з додатками, включаючи їх розробку, можливо виконувати і за допомогою мобільних пристроїв, що працюють під управлінням iOS і Android.

PowerApps може підключатися до більш ніж 200 різних джерел, включаючи Excel, SharePoint, SQL Server, Dynamics 365, Azure, додатків для соціальних мереж, і використовувати такі функціональні пристрої, як камери, мікрофони і GPS датчики.

Хочете дізнатися більше про можливості Microsoft PowerApps
Напишіть нам info@innoware.com
або зателефонуйте +38 044 490 22 20

Історії успіху впроваждення Microsoft Dynamics 365

Пакетні рішення Microsoft Dynamics 365 Business Central для малого та середнього бізнесу
Поля, позначені * обов’язкові до заповнення!
Поля, позначені * обов’язкові до заповнення!