Microsoft Dynamics 365 Human Resources

Microsoft Dynamics 365 Human Resources (Dynamics 365 for Talent) – комплексне, хмарне рішення, що дозволяє використовувати сучасні цифрові технології для побудови ефективних команд і створення ідеальних робочих місць.

Із Dynamics 365 Human Resources менеджери кадрових служб отримують ряд інструментів, які допомагають легко знаходити, залучати, розвивати, мотивувати і утримувати фахівців. Рішення дозволяє швидко «закривати» стандартні адміністративні завдання, пов’язані з відповідністю кадрових процесів, тобто із законодавством, що дає можливість співробітникам кадрових служб зосередитися на стратегічних HR-цілях, більше зусиль вкладати не в рутинні операції, а в покращення ефективності та підвищення лояльності персоналу до компанії.

Використання Dynamics 365 Human Resources дозволяє:

Подбати про зручність накопичення, поновлення і управління знаннями про кожного співробітника компанії:

 • докладні профілі співробітників, включаючи дані про кар’єру, навички і захоплення стимулюють спілкування всередині колективу, допомагають швидше адаптуватись до нового місця роботи;
 • модулі самообслуговування надають можливість співробітникам самостійно заповнювати/оновлювати профілі, навчатися, відстежувати результативність, додавати запити на відпустки, відгули тощо;
 • дані про продуктивність робочої групи допомагають менеджерам оптимізувати результати команди, легко і швидко вирішувати можливі проблеми.

Оптимізувати HR-програми:

 • автоматизація програм компенсацій у масштабі компанії дозволяє за заданими критеріями коригувати їх як для окремого спеціаліста, так і для команд /офісів /країн;
 • прозорість та оптимізація внутрішніх кадрових процесів до вимог законодавства та інтеграція з Dynamics 365 Finance дозволяє погоджувати бюджети і відстежувати всі операційні витрати, пов’язані з персоналом;
 • використання рішення LinkedIn Talent для комплексного управління наймом співробітників дає можливість швидкого пошуку найкращих кандидатів.

Підвищити гнучкість компанії:

 • використання Dynamics 365 Human Resources дозволяє, за необхідності, легко масштабувати бізнес, адаптуючи його до нових завдань і підключивши до корпоративних систем управління, що вже використовуються у компанії;
 • адміністрування, що відображає організацію інфраструктури, ієрархії та посадові інструкції дає можливість спростити і, при необхідності, швидко перебудувати організаційні процеси;
 • захищене, що відповідає законодавчим вимогам, рішення для управління кадровим капіталом, розроблене на базі Microsoft Azure, дозволяє підвищити і ефективно відслідковувати бізнес-результати кожного співробітника;
 • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс системи дозволяє персоналізувати робоче місце, додавати / приховувати /змінювати поля і ділитися цими змінами з колегами.
 • Використання рішень, що входять до Microsoft Power Platform дає можливість легко і самостійно налаштовувати і розширювати Dynamics 365 Human Resources.

Використовувати кадрову аналітику:

 • вбудована в систему аналітика дозволяє приймати зважені рішення на основі точних, актуальних даних;
 • використання панелі моніторингу Microsoft Power Platform дає можливість планувати кадрові процеси, аналізувати і візуалізувати отриману інформацію;
 • відстеження у реальному режимі часу показників ефективності персоналу, і на підставі отриманих даних заохочення найуспішніших і енергійних співробітників, допомагає формувати культуру спільної роботи, засновану на фіксації та аналізі.

Система охоплює основні процеси концепції управління талантами і розвитку кадрового потенціалу:

сучасні співробітники все більше зацікавлені у власній ефективності та особистій причетності до успіху компанії. Для роботодавців це означає необхідність вирішення цілого ряду стратегічних завдань, пов’язаних із розвитком і утриманням персоналу: збільшенням залученості в процеси компанії, розробку індивідуальних планів розвитку кар’єри, інвестиції у благополуччя кожного учасника команди.

З рішенням Microsoft Dynamics 365 Human Resources HR-спеціалісти отримують інструменти, що дозволяють розкрити потенціал кожного співробітника, контролювати і стимулювати його професійний розвиток, включаючи моніторинг особистих показників продуктивності та досягнень, профілювання навичок і компетенцій.

Microsoft Dynamics 365 Human Resources може використовуватися як окремий, незалежний продукт, так і бути модулем ERP-системи.

Сучасні технології дозволяють інтегрувати рішення з іншими модулями ERP, що дає можливість використовувати єдину базу управління всіма підрозділами та офісами компанії, підвищує швидкість операцій та виключає розбіжність даних.

Бажаєте дізнатися більше про рішення Microsoft Dynamics 365 Human Resources?
Телефонуйте: +38 044 490 22 20
або пишіть: erp@innoware.com
Переваги Microsoft Dynamics 365 Human Resources для HR
Безшовна інтеграція з ERP, СRM та іншими продуктами Microsoft Dynamics 365
Вбудовані інструменти контролю, оцінки та ефективності персоналу
Розміщення у хмарі
Доступність системи з будь-якої точки світу, з будь-якого пристрою
Можливість швидкого масштабування
Багатомовний інтерфейс (підтримує понад 40 мов)
Централізоване управління персоналом
Централізоване і локальне корпоративне навчання
Автоматизація програм компенсацій згідно заданих критеріїв
Оптимізація внутрішніх кадрових процесів
Наявність галузевих шаблонів
Зручна і наочна прогнозна аналітика
Плануєте автоматизацію HR-процесів у вашій компанії?
Телефонуйте: +38 044 490 22 20
або пишіть: erp@innoware.com
Microsoft Dynamics 365 Human Resources
ERP / HR
Функціональні можливості Microsoft Dynamics 365 Human Resources
Аналіз ефективності
Дозволяє трансформувати аналізувати і візуалізувати дані про співробітників / командах / офісах на різних панелях, в режимі реального часу, на будь-яких пристроях.
Аналітика та звіти
Система дає можливість формувати різні звіти по всіх напрямах HR в режимі реального часу, створювати і легко змінювати оргструктуру компанії, автоматично моніторити виконання завдань, експортувати звіти в PDF, Excel або PowerPoint.
Адаптація співробітників
Рішення забезпечує індивідуальний підхід до адаптації кожного співробітника. Включає можливість ознайомлення з умовами роботи, заповнення та підписання необхідних документів, проходження навчання, представлення нового співробітника - команді, соціалізацію співробітника в колективі.
Оцінка співробітників
Огляди результативності, журнали продуктивності, відгуки від керівників та інших співробітників - в режимі реального часу, використання методу оцінки 360 ⁰ - забезпечує ефективний діалог з кожним членом колективу, і дозволяє легко і швидко розробити інструкції щодо подальшого розвитку кар'єри.
Розвиток і навчання співробітників
Автоматичне відстеження персональних досягнень кожного співробітника, контроль отримання необхідних сертифікацій, рекомендації додаткового навчання, виходячи з посадових обов'язків, навичок і досвіду. Стимулювання професійного розвитку за допомогою адаптованих для кожної посади процесів, в яких описані навички та компетенції, необхідні для росту, розвитку і просування персоналу.

Продаж ліцензій Microsoft Dynamics 365 Human Resources

Innoware є партнером компанії Мicrosoft і володіє правом продажу ліцензій на Microsoft Dynamics 365 Human Resources.

HR*

First Dynamics 365 app

Subsequent qualifying Dynamics 365 app

$120 Per user/month

$30 Per user/month

* Вартість ліцензій вказана для хмарного додатку Microsoft Dynamics 365 Human Resources
* Ліцензії можуть бути придбані як одноразово, так і за підпискою (модель SAAS).

Із питань ліцензування додатків, розміщених On-premise

ЗВЕРТАЙТЕСЯ

Ліцензія надає доступ до усього стандартного функціоналу рішення Human Resources, яка включає:

Консультація щодо підбору ліцензій Dynamics 365 Human Resources надається безкоштовно.

Отримати консультацію фахівця або придбати ліцензії
КОНТАКТИ

Історії успіху впроваждення Microsoft Dynamics 365

Пакетні рішення Microsoft Dynamics 365 Business Central для малого та середнього бізнесу