Azure Active Directory Premium

Azure Active Directory – це хмарна служба управління призначеними для користувача каталогами, посвідченнями та авторизованим доступом до даних підприємства, яка забезпечує уніфікований контроль і управління за службами ідентифікації, об’єднує в собі сервіси авторизації, розгортання і моніторингу політик безпеки.

Преміум-план хмарного сервісу MS Active Directory має функції повноцінної платформи, яка легко інтегрується в бізнес-середовище користувача з використанням гібридних сценаріїв взаємодії, інструментів розробки, різних засобів ідентифікації та управління безпекою.

Переваги Azure Active Directory Premium
Високий рівень безпеки доступу
Зручне управління доменними службами Azure
Надійний захист призначених для користувача посвідчень
Розширені можливості налаштування політик безпеки
Розширена часова шкала для розслідування і усунення наслідків
Хочете дізнатися більше про можливості цього рішення
Напишіть нам cloud@innoware.com
або зателефонуйте +38 044 490 22 20
Функціональні можливості Azure Active Directory Premium
Мультифакторна аутентифікація і захист паролів
Багаторівневий підхід до перевірки автентичності та правила винятків ненадійних паролів як в хмарному, так і в локальному середовищі, для захисту конфіденційності корпоративної інформації.
Єдиний вхід
Реалізація можливостей єдиного входу на безлічі пристроїв, на базі SAML. (Створення сертифіката підпису, настройка домену та URL-адреси конкретного додатка і т.д.).
Привілейоване управління
Адміністрування, моніторинг доступу і контроль облікових записів всередині організації, в тому числі доступ до Azure, Office 365 і Microsoft Intune.
Умовний доступ
Автоматизоване рішення управління доступом до хмарних додатків на основі політик. Політика умовного доступу - це визначення сценарію призначеного для користувача доступу до корпоративних ресурсів.
Захист ідентифікації
Виявлення потенційних вразливостей, налаштування автоматичних відповідей при виявленні протиправних дій, моніторинг та аналіз для користувача активності, виконання заходів запобігання загрозам.

Історії успіху впровадження хмарних рішень Microsoft Azure

Поля, позначені * обов’язкові до заповнення!
Поля, позначені * обов’язкові до заповнення!