Enterprise Mobility + Security

Enterprise Mobility + Security

Рішення в хмарі для управління ідентифікацією, захисту інформації та безпечного доступу до додатків і корпоративних ресурсів.

Служба забезпечує додатковий захист для Office 365, виявляючи порушення до того, як вони завдадуть шкоди.

Вона допомагає безпечно доставляти дані на будь-який пристрій, захищати корпоративні активи в усьому світі, а також інфраструктуру як наземну, так і в хмарі.

Переваги Enterprise Mobility + Security
Запобігання витоків корпоративних даних
Контроль доступу до корпоративних ресурсів
Просте управління посвідченнями
Безпечний єдиний вхід у всі програми
Багатофакторна перевірка справжності
Запуск робочих столів і додатків Windows з будь-якого місця і пристрою
Очищення внутрішніх даних з призначених для користувача додатків
Аналіз поведінки користувачів і компонентів
Класифікація, маркування і шифрування конфіденційних даних
Моніторинг підозрілої активності
Хочете дізнатися більше про можливості цього рішення
Напишіть нам cloud@innoware.com
або зателефонуйте +38 044 490 22 20

Функціональні можливості Enterprise Mobility + Security

Microsoft Intune
Дає можливість управляти мобільними пристроями, додатками і комп'ютерами з хмари, що мінімізує проблеми із захистом корпоративних відомостей і запобігає витоку інформації.
Azure Data Protection
Захист конфіденційних даних здійснюється шляхом класифікації даних, безпечного спільного використання інформації, повного контролю і управління над внутрішніми даними.
Advanced Threat Protection
Служба допомагає запобігати складні атаки в гібридної середовищі шляхом виявлення і виявлення підозрілої активності користувачів і пристроїв, посилення пошуку загроз в хмарної і локальному середовищі, захисту облікових записів користувачів і їх даних зберігаються в Active Directory і моніторингу точок входу.
Azure Active Directory
Дозволяє управляти ідентифікацією користувачів і доступом до хмарної середовищі: єдиний вхід для кожного користувача, безпечний доступ партнерам до внутрішніх ресурсів, самостійний скидання пароля співробітниками і запит на доступ до додатків.
Desktop virtualization
Служба забезпечує віддалений доступ до робочого столу співробітника з будь-якого місця і пристрої. Можливе розміщення віртуальних робочих столів як локально на потужностях компанії, так і на майданчику хостинг провайдера або в хмарному сервісі, для забезпечення кращого масштабування.
Identity-Driven Security
Захист проти сучасних і складних атак на основі посвідчень проводиться за допомогою багатофакторної перевірки автентичності, управління хмарними і мобільними додатками, аналізу поведінки користувача, класифікації файлів при їх створенні, відстеження та їх використання.
ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ І МИ ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО
Або зателефонуйте зараз
ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ І МИ ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО
Або зателефонуйте зараз