Microsoft Dynamics 365 Marketing

Microsoft Dynamics 365 Marketing – рішення, що призначене для автоматизації процесу лідогенераціі. Дає можливість команді з маркетингу легко знаходити, кваліфікувати і розвивати потенційних клієнтів, вибудовуючи і персоналізуючи підхід до кожного з них, і передаючи до відділу продажів лояльних, потенційно готових до покупки клієнтів.

Dynamics 365 Marketing має загальну, інтегровану з Dynamics 365 Sales платформу, завдяки чому відділи маркетингу і продажів можуть використовувати єдині дані про клієнтів, мають можливість переглядати і аналізувати всю інформацію про комунікації з ними, спільно розробляти маркетингові активності, аналізувати ефективність дій, що призводять до продажів і як наслідок, отримувати більшу кількість клієнтів.

Впровадження Dynamics 365 Marketing дає можливість:

Вибудовувати довгострокові персоналізовані відносини з клієнтами
Рішення дозволяє відділу маркетингу знаходити і залучати більше нових потенційних клієнтів, за рахунок омніканального підходу до взаємодії з ринком. Безшовна інтеграція з процесами цифрової телефонії, чат-ботів, соціальними мережами, різноманітними продуктовими та клієнтськими порталами, корпоративними сайтами дозволяє легко кваліфікувати потенційних клієнтів, вибудовувати з ними нерозривну комунікацію, передбачати їх очікування, і значно підвищити рівень конверсії потенційних клієнтів у реальних замовників.

Отримувати інформацію в реальному часі
Завдяки вбудованій, зведеній аналітиці продажів і маркетингу, система дозволяє приймати рішення, засновані на даних, отриманих в реальному часі. Аналітичні звіти для аналізу ефективності маркетингових заходів, інтуїтивно зрозумілі, а наочні панелі моніторингу, які відстежують дії, продуктивність і результати відділу маркетингу дозволяють топ-менеджерам компанії приймати зважені, аргументовані, засновані на даних, управлінські рішення.

Легко масштабувати і адаптувати бізнес до нових реалій
Гнучка, інноваційна сучасна платформа, дозволяє легко налаштовувати, і розширювати географію продажів, підключати до роботи в системі нових співробітників, нові команди, нові офіси і країни, додавати будь-які маркетингові канали, при необхідності інтегрувати рішення з іншими системами, легко створювати і розгортати мобільні та веб-додатки в будь-якій частині світу.

Значно підвищити коефіцієнт конверсії
Узгоджена робота відділу маркетингу і продажів, забезпечує безперешкодний обмін інформацією та даними, допомагає виділити найбільш потенційно перспективні канали та інструменти комунікацій з ринком. Це призводить до підвищення коефіцієнту конверсії, дозволяє створити ефективну воронку продажів, виділити серед всіх лідів, найбільш «гарячих», і в першу чергу, працювати з ними, підтримуючи інших потенційних клієнтів у стані активного очікування.

Наталя Червона, Керівник департаменту Палати з розвитку бізнесу:
«Компанія Innoware проявила себе, як надійний партнер у реалізації поставлених завдань із підтримки і розвитку нашої СRM-системи. Обробка заявок на виконання робіт здійснюється із використанням Сервіс Деск, що дозволяє нам, як Замовнику, бачити поточний статус, планові терміни рішення і повну історію роботи за кожною заявкою. Innoware – справді компетентний і кваліфікований партнер, який забезпечує надійність роботи нашої СRM, і ми плануємо і надалі співпрацювати з командою Innoware щодо підтримки та подальшого розвитку системи».

Докладніше

Microsoft Dynamics 365 Customer Engagement (СRM)

Знаходьте і кваліфікуйте потенційних клієнтів, будуйте ділові відносини і створюйте нові можливості за допомогою рішення Microsoft Dynamics 365 Marketing.

Для отримання додаткової інформації, організації зустрічі, розрахунку вартості проекту впровадження Microsoft Dynamics 365 Marketing для вашої компанії, будь ласка, звертайтеся до нас за тел: +38 044 490 22 20 або пишіть: erp@innoware.com

Історії успіху

Українська локалізація ERP системи Microsoft Dynamics 365 Business Central