Enterprise Mobility + Security

Рішення в хмарі для управління ідентифікацією, захисту інформації та безпечного доступу до додатків і корпоративних ресурсів.

Служба забезпечує додатковий захист для Office 365, виявляючи порушення до того, як вони завдадуть шкоди.

Вона допомагає безпечно доставляти дані на будь-який пристрій, захищати корпоративні активи в усьому світі, а також інфраструктуру як наземну, так і в хмарі.

Переваги Enterprise Mobility + Security
Запобігання витоків корпоративних даних
Контроль доступу до корпоративних ресурсів
Просте управління посвідченнями
Безпечний єдиний вхід у всі програми
Багатофакторна перевірка справжності
Запуск робочих столів і додатків Windows з будь-якого місця і пристрою
Очищення внутрішніх даних з призначених для користувача додатків
Аналіз поведінки користувачів і компонентів
Класифікація, маркування і шифрування конфіденційних даних
Моніторинг підозрілої активності
Хочете дізнатися більше про можливості цього рішення
Напишіть нам cloud@innoware.com
або зателефонуйте +38 044 490 22 20

Функціональні можливості Enterprise Mobility + Security

Microsoft Intune
Дає можливість управляти мобільними пристроями, додатками і комп'ютерами з хмари, що мінімізує проблеми із захистом корпоративних відомостей і запобігає витоку інформації.
Azure Data Protection
Захист конфіденційних даних здійснюється шляхом класифікації даних, безпечного спільного використання інформації, повного контролю і управління над внутрішніми даними.
Advanced Threat Protection
Служба допомагає запобігати складні атаки в гібридної середовищі шляхом виявлення і виявлення підозрілої активності користувачів і пристроїв, посилення пошуку загроз в хмарної і локальному середовищі, захисту облікових записів користувачів і їх даних зберігаються в Active Directory і моніторингу точок входу.
Azure Active Directory
Дозволяє управляти ідентифікацією користувачів і доступом до хмарної середовищі: єдиний вхід для кожного користувача, безпечний доступ партнерам до внутрішніх ресурсів, самостійний скидання пароля співробітниками і запит на доступ до додатків.
Desktop virtualization
Служба забезпечує віддалений доступ до робочого столу співробітника з будь-якого місця і пристрої. Можливе розміщення віртуальних робочих столів як локально на потужностях компанії, так і на майданчику хостинг провайдера або в хмарному сервісі, для забезпечення кращого масштабування.
Identity-Driven Security
Захист проти сучасних і складних атак на основі посвідчень проводиться за допомогою багатофакторної перевірки автентичності, управління хмарними і мобільними додатками, аналізу поведінки користувача, класифікації файлів при їх створенні, відстеження та їх використання.

Історії успіху впроваждення Microsoft Dynamics 365

Отримай безкоштовну консультацію
Українська локалізація ERP системи Microsoft Dynamics 365 Business Central