ACC-IW-4

23 листопада 2021
15:00-16:00

Майбутнє бізнесу та цифрове лідерство: чому використання хмарних ERP і СRM рішень запорука успіху компанії

Спікер: Катерина Мамонова
Спікер: Катерина Мамонова
Партнер Innoware, кандидат економічних наук, провідний експерт у галузі фінансів і логістики. Більше 11 років допомагає клієнтам досягти успіху у використанні сучасних технологій та успішно інтегруватися у цифрове середовище для підвищення ефективності бізнесу та оптимізації бізнес-процесів.
https://linkedin.com/in/kateryna-mamonova-b0442983

Сучасна економічна ситуація вимагає від підприємств вміння швидко трансформуватися й адаптуватися до нових ринкових реалій, а це неможливо без використання найновіших інструментів управління, і перенесення бізнесу в цифрове середовище.

Пов’язана з пандемією криза, що охопила всю земну кулю, яскраво показала, що однією з основних характеристик, що дозволяють сучасному бізнесу виживати і розвиватися, є вміння швидко реагувати на зміни і оперативно адаптувати бізнес-процеси компанії до нових реалій.

На вебінарі ви дізнаєтеся про те, як:

  • створити фундамент для ефективного управління бізнесом в умовах економічної нестабільності ;
  • досягти стратегічних цілей, оптимізувати витрати та надати нових можливостей для розвитку бізнесу за допомогою впровадження продуктів Microsoft Dynamics 365;
  • які саме сучасні інструменти краще використовувати для того, щоб процес прийняття рішень був більш усвідомленим

Американська торговельна палата в Україні спільно з компанією Innoware – Золотим партнером Майкрософт, запрошують на вебінар: «Майбутнє бізнесу та цифрове лідерство: чому використання хмарних ERP і СRM рішень запорука успіху компанії», присвячений комплексній цифровій трансформації бізнесу, і його подальшій адаптації до роботи в умовах економічної нестабільності.

Запрошуємо до участі Власників бізнесу, СEO, СFO, СІO підприємств, які розуміють невідворотність/хочуть підготуватися до викликів цифрової економіки, відкриті до технологій та знань, використання яких дозволить і у майбутньому бути успішними та конкурентними.

З усіх питань, пов’язаних із вебінаром, звертайтеся до: viktoriiakorzhneva@innoware.com, тел: +380985000705
Поля, позначені * обов’язкові до заповнення!
Поля, позначені * обов’язкові до заповнення!